Kołczing i wolontariusze

Poniżej dokumentacja z warsztatów coachingowych, które poprowadziła Monika Ziemba. W warsztacie wzięli udział studenci II roku I stopnia. To właśnie ci ludzie najwięcej nam pomagają. Jesteśmy im bardzo wdzięczne. Bez nich realizacja zarówno cyfrowego archiwum jak i projektu wystawy byłaby niemożliwa. Studenci pomagają nam w skanowaniu, digitalizacji inwentarzy archiwum i działaniach fundraisingowych. Oto nasi wolontariusze: Angielska Weronika, Bitner Karolina, Chraplewski Artur, Czarnecki Szymon, Dekhinet Linda, Downar-Dukowicz Tamara, Draszczyk Natalia, Dutkowska Dominika, Dzik Aleksandra, Dziubata Karolina, Gawdzik Alicja, Gursz Maja, Kacperczyk Marta, Kandziora Maria, Kapanusch Jakub, Kędziora Zofia, Kornowska Marta, Kostrzewa Szymon, Kotlarska Izabela, Kowalska Aleksandra, Kuchnicka Ewelina, Kwasek Anna, Lamprecht Zofia, Lengiewicz Urszula, Lichota Jędrzej, Łeszyk Iga, Maliński Patryk, Marszewska Jadwiga. Morawska Katarzyna, Nowakowska Ewelina, Omiatacz Alicja, Ostrouch Julita, Pińczewska Zuzanna, Prusińska Maria, Rura Ludwik, Sałacińska Aleksandra, Smelkowska Martyna, Stasik Agata, Szatkowski Kacper, Szota Bożena, Walas Grzegorz, Zalewski Piotr.